سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

استاندار خراسان شمالی سفیر ورزش های همگانی شد

استاندار خراسان شمالی، از سوی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی به عنوان رئیس شورای استانی و سفیر ورزش های همگانی در این استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، محمدعلی شجاعی روز دوشنبه در دیدار رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با وی از فعال شدن شورای ورزش همگانی استان، با هدف هم افزایی دستگاه های عضو و فراهم کردن زمینه عمومی کردن این رشته ها خبر داد.
وی افزود: فدراسیون ورزش های همگانی تا چند سال قبل بیشتر حالت ویترینی داشت ولی در سال های اخیر با برنامه ریزی و تلاش مدیریت این مجموعه و فعال شدن هیات های استانی، اقبال مردم به این رشته ها افزایش یافته است.
شجاعی گفت: در شورای استانی ورزش های همگانی برای هم افزایی دستگاه های عضو و ایجاد فضای مطلوب برای بهره مندی عموم زنان و مردان در رده های مختلف سنی از این رشته های متنوع تلاش خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: در این شورا ضمن تلاش برای ایجاد قابلیت های لازم در فضاهای شهری به منظور گسترش ورزش های همگانی با مکلف کردن شهرداری ها، کمک دانشگاه ها و دیگر دستگاه ها، برای نشاط افزایی و سلامت روستاییان هم برنامه ریزی خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم سال آینده هر ماه یک رویداد ملی یا بین المللی در زمینه های مختلف را در استان شاهد باشیم.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی نیز در این دیدار با اشاره به پیشینه کاری استاندار خراسان شمالی، حضور وی در رأس مدیریت اجرایی این استان را فرصتی طلایی برای گسترش فعالیت های ورزشی به ویژه در زمینه ورزش های همگانی خواند.
علی مجدآرا، گسترش ورزش همگانی را زمینه ساز ارتقای نشاط و سلامتی آحاد جامعه و کاهش معضلات اجتماعی خواند و از استاندار خراسان شمالی خواست، در کسوت رئیس شورای استانی این ورزش ها، از تجارب ملی خود در عرصه ورزش برای سوق دادن هر چه بیشتر مردم به این رشته ها بهره گیرد.
وی تعیین سهم قانونی 27 صدم درصدی ورزش از مالیات بر ارزش افزوده را گام موثری در پیشبرد برنامه های جاری و توسعه ای ورزشی در کشور دانست و گفت: امید است خراسان شمالی با برنامه ریزی و کمک شهرداری ها و دیگر دستگاه ها و تلاش هیات های ورزشی، زمینه گسترش برنامه های ورزش همگانی و ایجاد زیرساخت های آن به ویژه جاده سلامت و بوستان بانوان را در همه شهرها فراهم سازد.

 

انتهای پیام /

  • 12:58
  • 1397/11/09
  • 3796

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید