سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

دیدار نوروزی اعضای هیأت رئیسه انجمن ورزشی چوگو با رییس،نایب رییس و دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی

صبح19فروردین ماه 1398 دکتر طالب رجب پور رییس،دکتر سید جلال عرفانیان نایب رئیس،پولاد خسروی دبیر و نگین آرین نایب رییس بانوان انجمن ورزشی چوگو با امیر دکتر مجد آرا رییس،دکتر کمانه نایب رئیس و دکتر طاووسی رییس دفتر مشترک انجمن های ورزشی  دیدار وگفت وگو کردند.

 

صبح19فروردین ماه 1398 دکتر طالب رجب پور رییس،دکتر سید جلال عرفانیان نایب رئیس،پولاد خسروی دبیر و نگین آرین نایب رییس بانوان انجمن ورزشی چوگو با امیر دکتر مجد آرا رییس،دکتر کمانه نایب رئیس و دکتر طاووسی رییس دفتر مشترک انجمن های ورزشی  دیدار وگفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، دراین دیدار دکتر رجب پور رییس انجمن ورزشی چوگو گزارشی از فعالیت های انجام شده ورزش چوگو در سال گذشته و جشنواره های نوروزانه چوگو در نوروز 98وهم چنین برنامه‌های سال جاری در بخش های مختلف اعم از آموزش،مسابقات،فرهنگی،امور بانوان ،ارتباطات رسانه ای و تبلیغات و انتشارات ارائه کردند.

رییس انجمن ورزشی چوگو فدراسیون ورزشهای همگانی افزود: ورزش چوگو یک ورزش تخصصی، کاملا ایرانی است که امکانات و تجهیزات مورد استفاده دراین بازی نیز ایرانی واز تولیدات داخلی است.

وی تصریح کرد:قدمت وپیشینه این بازی کهن متعلق به دوره باستان و زمان دولت ساسانی و ورزشی کاملا ایرانی،باستانی و سنتی است که ازظرفیتی فرهنگی،تاریخی و تمدنی برخوردار بوده وبرای حفظ و ارتقاء سطح آن برابر سند راهبردی توسعه فدراسیون،تلاش ها و برنامه‌ریزی های مدون و ماندگاری خواهیم کرد.

دراین دیدار آقایان دکتر عرفانیان،خسروی و خانم آرین درباره فعالیت‌های حوزه مسؤولیتی خود گزارش ارائه و نقطه نظرات خود را بازگو کردند.

دکتر مجد آرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی نیز با بر شمردن فعالیت‌های ورزش چوگو درسال 97که درچارچوب اهداف و سیاست های فدراسیون انجام گرفته اظهار خرسندی کرد و گفت:

ورزش چوگو را به همه استانها تعمیم دهید وبابرگزاری دوره های متعدد آموزش، زمینه جذب علاقه مندان و مخاطبان این ورزش کهن و سنتی را بیش از پیش فراهم سازید.

دکتر طاووسی دبیر فدراسیون نیز با تأکید بر برگزاری دوره های آموزشی ورزش چوگو اشاره کرد که با رایزنی هادرصدد یک پایگاه ثابت در مراکز آموزشی و....باشید.

دکتر کمانه نایب رئیس فدراسیون نیز دراین دیدار گفت؛

ورزش چوگو به واسطه کهن بودن اش قابلیت تبدیل شدن به یک فدراسیون رادارد و لازم است در حوزه بین الملل نیز تلاش شود تا مقر این بازی کهن از آن کشورمان گردد.

 

انتهای پیام / 

  • 11:26
  • 1398/01/21
  • 2343

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید