سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری مسابقات کلیستنیکس قهرمانی کشور در شاخه حرکات نمایشی(فری-استایل)

مسابقات قهرمانی کشور کلیستنیکس ویژه آقایان به میزبانی تهران برگزار می شود.

 
 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، مسابقات قهرمانی کشوری کلیستنیکس (ویژه آقایان)  روز جمعه 24 خرداد ماه 1398 در شهر تهران برگزار خواهد شد. 

 
لذا از کلیه ورزشکاران و علاقه مندان به این رشته دعوت میشود تا درصورت تمایل به شرکت در این مسابقات، حداکثرتا روز شنبه مورخ 18 خرداد ماه 1398 نسبت به تکمیل مدارک و ارسال درخواست ثبت نام خود به کمیته کلیستنیکس و استریت ورک-اوت ایران، اقدام نمایند.
لازم به توضیح است با توجه به محدودیت سهمیه هر استان، مسئول کمیته متناظر در هیات ورزشهای همگانی آن استان می تواند یا با برگزاری مسابقه انتخابی نماینده خود را مشخص و به کمیته کشوری معرفی نموده و یا نام و مدارک هر شخصی را که سریعتر از دیگران مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده اعلام نماید.
سهمیه هر استان برای هر رده وزنی فقط یک نفر برای هر رده وزنی است (یعنی در مجموع 3 ورزشکار با اوزان مختلف میتوانند از سوی هیات استان مربوطه اعلام شوند) و صرفا برای کلانشهرها و استانهایی که نام آنها از پیش اعلام شده، سهمیه بیشتری در نظر گرفته شده است.
 
شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام درمسابقات :
1.  ارائه معرفی نامه از هیات ورزشهای همگانی استان مربوطه 
2.  ارائه رضایت نامه کتبی از والدین افراد زیر 18 سال تمام، ممهور به مهر و امضای هیات ورزشهای همگانی استان 
3. ارائه اصل بیمه ورزشی معتبر
4.  ارائه کپی برابر اصل شده کارت ملی یا شناسنامه
5. ارائه یک قطعه عکس جدید 4*3
* بدیهیست نداشتن حتی یکی از مدارک ذکر شده به منزله منتفی بودن ثبت نام شرکت کننده بوده و در روز مسابقه، از ورود وی به عرصه رقابتهای جلوگیری به عمل خواهد آمد.
** ثبت نام و ورود به این مسابقات برای شرکت کنندگان رایگان بوده ولی سایر هزینه ها از جمله هزینه اسکان، تغذیه، ایاب و ذهاب و... به عهده خود ورزشکار و یا حامی وی می باشد.
*** تمامی شرکت کنندگان باید در روز مسابقه، فرم رضایت نامه کتبی مربوط به قبول مسئولیت کلیه اتفاقات احتمالی برای خویش و همراهانشان را امضا کرده و همچنین ایشان متعهد به رعایت قوانین و ضوابط اعلامی از سوی کمیته کلیستنیکس ایران میباشند، که در صورت هرگونه تخلف برابر قانون با ایشان برخورد خواهد شد.
توضیح 1: این دوره از مسابقات در سه رده وزنی و به شرح زیر برگزار خواهد شد :
رده سبک وزن: کمتر از 68 کیلوگرم
رده میان وزن: از 68 تا 80 کیلوگرم
رده سنگین وزن: بیشتر از 80 کیلوگرم
شایان ذکر است برگزاری مسابقه در رده وزنی، منوط به ثبت نام حداقل تعداد نفرات تعیین شده از سوی کمیته کشوری بوده و در غیر اینصورت، ورزشکاران متقاضی برای شرکت در آن رده وزنی، طبق دستورالعمل ذیل باید با شرکت کنندگان رده وزنی دیگری به رقابت بپردازند:
در صورتیکه تعداد ورزشکاران ثبت نام شده در دسته سنگین وزن کمتر از 6 نفر باشند، ایشان باید با ورزشکاران دسته میان وزن مسابقه دهند؛ به همین ترتیب ورزشکاران دسته میان وزن نیز در صورت نرسیدن به حدنصاب، باید با سبک وزن ها و ورزشکاران دسته سبک وزن نیز در شرایط مشابه، با میان وزنها رقابت کنند.
 
جهت هر گونه سوال و یا کسب اطلاعات، از یکی از روشهای ذیل با دفتر کمیته کلیستنیکس و استریت ورک-اوت ایران تماس حاصل فرمائید:
- تلفن: 88905437-021 
- ایمیل: iranswc@gmail.com 
- ارسال پیام دایرکت به صفحه اجتماعی رسمی این کمیته به آدرس @iranswc  
 
طبق اعلام کمیته کلیستنیکس و استریت ورک-اوت ایران، در صورت وجود متقاضیان متعدد برای شرکت در مسابقات بانوان، بزودی برای ایشان نیز مسابقات مشابهی برگزار و جزئیات آن از سوی این کمیته اعلام خواهد شد .
 
انتهای پیام /

  • 11:09
  • 1398/03/01
  • 3607

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید