سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری دوره تخصصی همسان سازی مدرسین پیلاتس

دوره سراسری همسان سازی و بازآموزی مدرسین پیلاتس در تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ دوره  تخصصی همسان سازی و بازآموزی مدرسین پیلاتس ویژه آقایان و بانوان به تفکیک در روز های 5 و 6 دی ماه در باشگاه پیام تهران برگزار می شود.

لازم به ذکر است هزینه حضور در این دوره 350 هزارتومان بوده و ثبت نام تنها از پرتال آموزش فدراسیون ورزش های همگانی به آدرس Register.isfaf.ir‌  میسر بوده و تنها تا پایان ساعت اداری روز یک شنبه 24‌آذرماه امکان پذیر است.

گفتنی است ارائه نامه معرفی نامه، رزومه و سوابق آموزشی در طول چهارسال اخیر دارای 100 امتیاز بازآموزی است و شرکت کنندگان باید در روز سمینار به همراه خود داشته باشند.

لازم به ذکر است مدارک متقاضیان باید در دفترخانه اسناد رسمی کپی برابر اصل شده و سپس در سامانه پرتال آموزش فدراسیون بارگذاری شود.

همچنین شرکت کنندگان می توانند جهت انجام هماهنگی های بیشتر با سرپرست دوره سرکار خانم درخش چشم با شماره تماس 0902112008 تماس حاصل کنند.

 

انتهای پیام/

  • 15:14
  • 1398/09/10
  • 580

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید