سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

نشست ارزیابی عملکرد سازمان توسعه فعالیت بدنی برگزار شد

نشست ارزیابی عملکرد سازمان توسعه فعالیت بدنی طی هشت ماهه نخست سال 98 روز گذشته (یکشنبه) در محل فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این نشست که احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی ، حسین دهقان دبیر، رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی ، میترا روحی نایب رئیس بانوان و سایر کارشناسان حضور داشتند، عملکرد این سازمان  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهادات و راهکارهای لازم برای بهبود عملکرد این سازمان به فدراسیون ارائه شد.

احمد گواری ضمن ابراز رضایت از فعالیت های صورت گرفته در سازمان توسعه فعالیت بدنی  در نشست بررسی عملکرد این سازمان اظهار داشت :اقدامات شایسته ای طی هشت ماهه اخیر توسط سازمان توسعه فعالیت بدنی انجام شده و لازمه تداوم فعالیت های این سازمان  تشکیل جلسات مستمر  و بررسی وساماندهی کمیته های تحت پوشش این سازمان است .

گواری با تاکیدبه اهمیت نقش بانوان در ورزشهای همگانی افزود:حدود 50 در صد از جامعه ایران اسلامی را بانوان تشکیل می دهند اعتمادبه آنان وسرمایه گذاری باعث رشد و توسعه ورزش همگانی در کشور خواهد شد .

همچنین رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد سازمان خود ابراز امیدواری کرد که با کمک فدراسیون ورزشهای همگانی ودر چهارچوب قانون تمام سعی وتلاش خود را برای برقراری بسترهایی سالم در توسعه فعالیت بدنی فراهم کند.

وی افزود:فعالیت بدنی از کودکان تا سالمندان تحت نظر کمیته های مختلف این سازمان  پیگیری می شود ،کمیته های ورزش کودکان ، مادران،نوجوانان، بزرگسالان و سالمندان در حال حاضر از جمله کمیته های سازمان توسعه فعالیت بدنی می باشند.

شجیع ادامه داد: برگزاری دوره آموزشی بازی و ورزش کودکان و مینی المپیک های کودکان در چندین استان کشور، برگزاری جشنواره های مادر و کودک در هفته ملی سلامت زنان در کلیه استانهای کشور، تدوین اساسنامه تشکیل باشگاههای تندرستی کودکان ، افتتاح مدارس پویا، ارتباط و عقد تفاهم نامه با انجمن های پزشکی ، انجمن چاقی، اوتیسم و ام . اس، برگزاری دوره های مربیگری ورزش سالمندان ، تدوین طرح ملی دوره مربیگری سبک زندگی فعال برای شهروندان عادی با همکاری شهرداری تهران، راه اندازی پویش ملی ایران فعال و استفاده از ظرفیت 420 شهردار مدارس به عنوان سفیر پویش ایران فعال از جمله اقدامات انجام شده سازمان توسعه فعالیت بدنی طی هشت ماهه نخست سال 98 است که امیدواریم با کمک و همکاری وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزشهای همگانی،ارگانها و سازمانهای ذیربط در آینده ای نزدیک بتوانیم شاهد افزایش مشارکت مردم در ورزشهای همگانی باشیم.        

انتهای پیام/

  • 12:19
  • 1398/09/11
  • 129

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید