سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

در نشست با سرپرست فدراسیون عملکرد سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی تشریح شد

رییس سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی گفت: فعالیت های سازمان را بر اساس برنامه ای 14 گانه برای انجمن ها و کمیته ها طرح ریزی کردیم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، محسن باقریان با بیان این مطلب اظهار داشت: از کلیه انجمنهای تحت پوشش خواستیم روز ملی رشته های خود را تعیین کنند، بر اساس بودجه تخصیص داده شده مسابقات را در رده های سنی مختلف برگزار نمایند و سرفصل ها و محتوای آموزشی را تهیه و ارائه کنند.

وی شرایط سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی را بسیار ایده آل توصیف کرد و اذعان داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته وضعیت رشته های تحت پوشش این سازمان  در مسیر توسعه و ارتقا قرار گرفته بطوریکه تا پایان سال ابلاغ روسای جدید کمیته ها و انجمن ها صادر خواهد شد و منابع انسانی متخصص در ارکان آنها بکار گرفته خواهند شد،فاز دوم لیگ پیاده روی ایرانیان اجرا می شود ، برنامه های ملی غربالگری  آموزشی و سنجش ، پایش و تربیت مدرسین رشته ها و همچنین طرح و پروزه های ملی انجمن ها و کمیته ها در دستور کار سازمان قرار دارد .
باقریان افزود: در این راه برنامه ای 14 گانه برای انجمن ها و کمیته ها طرح ریزی و ابلاغ گردید ،یک برش ماتریسی برای انجمن ها و کمیته ها تعیین کردیم که در آن جمعیتی بالغ بر 1200000 نفر را به عنوان جامعه مخاطب برای این سازمان در نظر گرفتیم ، پس از آن جلساتی در خصوص ساختار سازمانها برگزار شد ، چارت سازمانی طراحی و شرح وظایف انجمن ها و کمیته های تحت پوشش تهیه و پس از تصویب در هیات رئیسه فدراسیون به استانها ابلاغ شد ضمن اینکه آئین نامه مسابقات کارکنان دولت با تلاشی بیش از 200000 ساعت در اواخر مردادماه تهیه شد و در مهر ماه به هیئتهای ورزش همگانی استانها، فدراسیونها و ادارات کل ابلاغ شد .

در پایان این نشست احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن تشکر از برنامه ها و فعالیتهای انجام شده سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی طی هشت ماهه اخیر سال جاری اظهار داشت : تشکیل این سازمان در فدراسیون اتفاق جدید و خوبی بود ، سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی و فعالیتهای آن پیشانی فدراسیون است چرا که مخاطبان این سازمان عموم مردم هستند .

گواری با تاکید بر اهمیت اجرایی شدن برنامه های سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی افزود: باید لیگ پیاده روی ایرانیان در دستور کار قرار بگیرد ، مخاطبین ما در کلیه استانهای کشور انتظار فعالیت با حجم بالاتری را دارند ، ما نیازمند رفع موانع هستیم تا به اهدافی که برای سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی ترسیم نموده ایم برسیم.

انتهای پیام /

 

  • 16:19
  • 1398/09/12
  • 527

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید