سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

چالش کار با ابزار ساده ورزشی در خانه كليد خورد

انجمن کار با ابزار و دستگاه فدراسیون از کلیه اعضای خانواده ورزش همگانی به چالش کار با ابزار ساده ورزشی در خانه دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، انجمن کار با ابزار و دستگاه فدراسیون ورزشهای همگانی با همكارى معاونت توسعه ورزشهای همگانى، کلیه اعضای خانواده ورزش همگانی را به چالش کار با ابزار ساده ورزشی درخانه  دعوت نمود.                                                                                                                  
نظر به شيوع كرونا و کاهش فعاليت هاي بدنی با دستگاه های تخصصی ورزشی، انجمن کار با دستگاه وابزار نوین آمادگی جسمانی برای ایجاد تجربه ای جدید ورزشی چالش#کارباابزاردرخانه را آغاز نمود. 
بر این اساس ورزشکاران می توانند  با رعايت موارد ايمني و بصورت انفرادی خلاقانه ترین شکل استفاده از  ابزار های موجود در خانه را  خود را در قالب يك کلیپ حداکثر60 ثانیه ای تهيه و به شماره 09358331903 ارسال نمایید.

این انجمن به بهترين اجرا، بهترين خلاقيت و كيفيت كليپ با نظر داوران انتخاب و پخش خواهد نمود و به بهترین آنها  جوايز نفيسي اهدا خواهد کرد.


انتهای پیام/

  • 09:07
  • 1398/12/24
  • 262

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید