سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

احمد گواری:‌ آموزش فعالیت بدنی در خانه از طریق صدا و سیما را اولویت کاری روسای هیئت های ورزش همگانی در ایام نوروزی دانست

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در پیام نوروزی خود به روسای هیئت های ورزش های همگانی خواستار آموزش فعالیت های بدنی قابل اجرا در خانه را از طریق مراکز صدا و سیمای استان ها شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی ضمن تبریک سال نو به تمامی روسای هیئت های استانی اظهار داشت:‌ از آنجایی که به دلیل شیوع ویروس کویدـ19 امکان هرگونه فعالیت ورزشی در اماکن عمومی و باشگاه های میسر نیست، از روسای محترم هیئت های ورزشی درخواست می شود طی هماهنگی با صدا و سیمای استان و بهره گیری از کارشناسان و مربیان ورزشی تحت پوشش فدراسیون ورزش های همگانی به آموزش فعالیت های بدنی که قابلیت اجرا در محیط خانه را دارند بپردازند‌ تا این بحران را برای مردم قابل تحمل شود. 

گواری همچنین خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی در آموزش فعالیت بدنی و برگزاری مسابقات آنلاین در سطح کشوری و استانی شد. 
 

وی در پایان خاطر نشان کرد:‌ امیدوارم هرچه سریعتر شاهد برگزاری جشن سلامتی و شکرگزاری باشیم.

 

انتهای پیام/

  • 11:53
  • 1398/12/28
  • 91

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید