سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

فعالیت های گسترده مجازی و تلویزیونی هیئت ورزشهای همگانی استان یزد در روزهای کرونایی

هیئت ورزشهای همگانی استان یزد در روزهایی خانه نشینی با برگزاری مسابقات و برنامه های مختلف به صورت مجازی و همچنین حضور ثابت در برنامه سلام زندگی شبکه یزد سعی کرد روزهای کرونایی یزدی ها را شادتر و جذاب تر کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، هیئت ورزشهای همگانی یزد در روزهای ابتدایی اسفند ماه سال گذشته با طراحی مسابقات لیوان چینی، دومینو، طراحی بادبادک و همچنین بازی ها و ورزش های خانوادگی به صورت مجازی و ارسال فیلم و عکس برای هیئت و انتشار آن برای دیگر شهروندان سعی کرد لحظات متفاوتی را برای روزهای خانه نشینی بیافریند.

مسابقه لیوان چینی مجازی به این صورت بود که شرکت کنندگان باید آیتم های مسابقه لیوان چینی را در خانه انجام داده و فیلم آن را برای هیئت ارسال کنند، برنده کسانی بودند که در کوتاه ترین زمان آن آیتم را اجرا کنند.

در مسابقه دومینو، آیتم ساخت برج دومینو برای مسابقه انتخاب شد، به این صورت که به کسی که بالاترین برج را به شکل اعلام شده از سوی هیئت در مدت زمان یک دقیقه ساخته است، برنده خواهد بود.

همچنین در رشته پرواز بادبادک، مسابقه به این شکل برگزار شد که شهروندان باید نقاشی طرح بادبادک و یا خود آن را ما موضوع مقابله با کرونا ساخته و عکس آن را برای شماره مجازی هیئت ورزشهای همگانی استان ارسال کنند تا در مسابقه شرکت کنند.

در دیگر مسابقه همگانی مردم در خانه هر بازی و رشته ورزشی مورد علاقه خود را انجام داده و فیلم آن را ارسال می کنند.

گفتنی است زمان برگزاری مسابقات دومینو و لیوان چینی با اعلام برندگان به پایان رسیده است و مسابقه پرواز بادبادکها و بازیها و ورزش خانگی همچنان ادامه دارد.

در دیگر فعالیت شاخص هیئت ورزشهای همگانی استان یزد، این هیئت با تعامل بسیار خوب با سازمان صدا و سیمای مرکز یزد در اقدامی قابل توجه در برنامه نوروزانه این شبکه، هر روز با 2 آیتم بازی در خانه و ورزش در خانه حضور فعال داشت و کارشناسان و مربیان هیئت ورزشهای همگانی به آموزش بازیها و ورزشهای ساده ای که در خانه امکان برگزاری آن بود اقدام می کردند.

انتهای پیام/

  • 08:54
  • 1399/01/31
  • 163

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید