سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

پیام وزیر ورزش و جوانان به نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران

در پی تقدیر سازمان بهداشت جهانی از اقدامات وزارت ورزش و جوانان در حوزه ورزش همگانی، دکتر مسعود سلطانی فر پیام تشکری برای پروفسور هملمن نماینده این سازمان در ایران صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر پس از دریافت تقدیرنامه کریستف هملمن، نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران، با ارسال پیامی از حسن توجه آن سازمان نسبت به اقدامات این وزارتخانه تشکر کرد.


متن پیام وزیر ورزش و جوانان خطاب به دکتر کریستف هملمن، به شرح ذیل است:

جناب آقای پروفسور هملمن
نماینده محترم سازمان بهداشت جهانی در ایران

بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از نامه جنابعالی مبنی بر تأیید اقدامات متعهدانه وزارت ورزش و جوانان در زمینهء توسعه ورزش همگانی و فعالیت بدنی بویژه در دوران پاندمیک کووید-19 ابراز می نمایم.

همانطور که شما هم در پیام خود اشاره کردید؛ این وزارتخانه با توجه کامل به توصیههای سازمان بهداشت جهانی مبنی بر توجه ویژه به توسعه فعالیت بدنی عموم مردم در دوران پاندمیک، تلاش نمود با بسیج کامل امکانات و ظرفیتهای خود در ادارات کل ورزش و جوانان استانها و فدراسیونهای ورزشی، هیأتها و انجمنهای ورزشی سراسر کشور، و با هماهنگی و همکاری رسانه ملی (صدا و سیما) و بکارگیری سایر رسانهها و فضای مجازی، به وظیفه محوری و ذاتی خود در این راستا عمل نماید. بسیار خرسندیم که این تلاش مورد توجه جنابعالی و سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته و به عنوان الگویی موفق در اختیار سایر کشورها قرار گرفته است.


لازم به ذکر است که توجه ویژه این وزارتخانه به موضوع توسعه فعالیت بدنی، به دوران پاندمیک کووید-19 محدود نمی شود. خوشبختانه در سایهء تعامل نزدیک با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دفتر نمایندگی سازمان بهداشت جهانی که از دو سال پیش آغاز شد، زمینه برای اجرای موفقیت آمیز برنامهء «پیادهروی و گفتگو» با حضور وزرای بهداشت کشورهای مدیترانه شرقی، تدوین پیشنویس سند توسعه فعالیت بدنی 2020-2030 و توجه ویژه به توسعه فعالیت بدنی در فدراسیون ورزشهای همگانی منجر شد که اقداماتی پیشرو در جهت توسعه همکاری های راهبردی این وزارتخانه با سازمان بهداشت جهانی محسوب می شوند.


وزارت ورزش و جوانان مصمم است با همکاری و اجرای کامل سند توسعه فعالیت بدنی، گامهای مؤثرتری در این راستا بردارد و پیشایش از حمایت همهجانبهء آن سازمان در اجرای برنامه های ورزش همگانی تشکر و قدردانی می کند.

مسعود سلطانی فر

انتهای پیام/

  • 20:02
  • 1399/02/17
  • 147

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید