سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری نشست مجازی وفاق ملی پیلاتس

نشست مجازی انجمن پیلاتس با مسئولین کمیته متناظر پیلاتس استان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، این نشست با حضور ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن، حسین دهقان سرپرست دبیری فدراسیون، دکتر پژمان معتمدی سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش های تمرینی، کلانی نائب رئیس بانوان انجمن پیلاتس و مسئولان متناظر پیلاتس استان ها برگزار شد.

این نشست مجازی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س)، ظهر دیروز با پیام حسین دهقانی سرپرست دبیری فدراسیون به طور رسمی آغاز شد.

حسین دهقان با اشاره به تلاش های درخشان مسئولین انجمن پیلاتس یادآور شد: انجمن پیلاتس ثابت کرد که با همتی بلند می توان به رشد و تعالی رسید، انجمن پیلاتس جز انجمن های موفقی است که در دوران کرونا و قرنطینه نیز توانست شایستگی خود را با اجرای برنامه های متنوع و دوره های مجازی ثابت کند.

سپس ایمان متقیان نژاد نایب رییس کنفدارسیون جهانی پیلاتس و رئیس انجمن پیلاتس فدراسیون ضمن قدردانی از حمایت و هدایت پیشکسوتان پیلاتس اظهار داشت: افق های روشنی پیش روی پیلاتس گشوده شده است و روز به روز شاهد افزایش جمعیت ورزشکاران این رشته هستیم.

متقیان یادآور شد:‌ جمعیت ورزشکاران مرد پیلاتس رو به افزایش است و بزودی به توازن درصدی بین آقایان و بانوان می رسیم.  

در ادامه دکتر پژمان معتمدی که با حضور خود در دفتر انجمن بار دیگر خود را حامی انجمن های فعال دانست و اظهار داشت: من از نزدیک شاهد فعالیت انجمن بودم و خوشحالم که انجمن پیلاتس، پرقدرت و طبق موازین فدراسیون ورزشهای همگانی عمل می کند.

معتمدی خاطر نشان کرد:‌ من همیشه یار و حامی تلاشگران عرصه ورزشی هستم و از ایمان متقیان به خاطر تلاش های بی شائبه، برگزاری دوره های بین المللی و سمینار بزرگ‌۴۰۰ نفری آقایان تشکر می کنم.

سپس دکتر کلانی نائب رئیس بانوان انجمن ضمن اشاره به پیشرفت های بین المللی بیان داشت:‌ انجمن پیلاتس فدراسیون ورزش های همگانی حضور موثری در صحنه های بین المللی پیلاتس جهان دارد‌ و پیلاتس ایران در مجامع بین المللی این رشته شناخته شده است.

 

انتهای پیام/

  • 10:02
  • 1399/04/04
  • 53

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید