سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

سرپرست دبیری فدراسیون :امکانات نهادها و دستگاه برای توسعه ورزشهای همگانی استفاده شود

سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های همگانی گفت: هیات های ورزشی در تعامل و ارتباط نزدیک با نهادها، دستگاه ها و شهرداری ها از ظرفیت و امکانات ورزشی برای توسعه ورزش همگانی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از ایرنا- رشت، حسین دهقان روز یکشنبه در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان در رشت اظهار داشت: روسای هیات های ورزش های همگانی استان ها باید تعامل بسیار زیادی با سایر هیات های ورزشی داشته باشند چون ورزش همگانی مستلزم تقویت سایر رشته های ورزشی است و به همین دلیل باید هیات های ورزش های همگانی استان ها برای گسترش و همگانی کردن بیش از پیش ورزش در بین آحاد مردم از همه توان و امکانات سود ببرند.

وی با اشاره به انتخابات ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان بیان کرد: با توجه به برگزاری انتخابات و مشخص شدن ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان،  فدراسیون همانند گذشته همکاری لازم و گسترده ای را با این هیات خواهد داشت و برای برپایی دوره های مربیگری و داوری و همچنین دوره های دانش افزایی در این استان با هیات ورزش های همگانی گیلان همکاری می کند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان نیز در حاشیه این انتخابات گفت : توجه به ورزش همگانی مورد تاکید مسئولان ارشد نظام است و به همین دلیل باید برای گسترش این رشته در جامعه اقدامات شایسته ای انجام شود.

مریم بخشی افزود: با توجه به اینکه پس از حدود ۳۰ ماه انتخابات ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان انجام و رئیس جدید این هیات نیز انتخاب شد، امید است اتفاقات بسیار خویی در این هیات رقم خورده و گیلان جزو سه استان برتر کشور در بخش ورزش همگانی شود.

وی بیان کرد: برای پیشرفت و گسترش ورزش همگانی در استان گیلان نیز با این هیات همکاری می کنیم و امیدواریم که ورزش همگانی بتواند شور و هیجان را به اقشار مختلف مردم بازگرداند.

هیات ورزش های همگانی گیلان که حدود ۳۰ ماه به صورت سرپرستی اداره می شد، روز یکشنبه با تشکیل مجمع رئیس جدید خود را شناخت و علیرضا زهری به عنوان رئیس جدید هیات ورزش های همگانی استان گیلان منصوب شد.

در جریان این انتخابات که در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان گیلان در رشت برگزار شد، علیرضا زهری ۱۱ رای از ۱۸ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ورزش های همگانی گیلان انتخاب شد.

همچنین سیدرضا رحیمی مقدم دیگر کاندیدای احراز این  پست ۶ رای، ابوالفضل صادقی سرپرست و دیگر کاندید احراز پست ریاست هیات ورزش های همگانی گیلان یک رای کسب کردند و سیدمحمدصادق قنبرزاده نیز قبل از آغاز رای گیری از این سمت کناره گیری کرد.

انتهای پیام/

  • 10:47
  • 1399/04/09
  • 46

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید