سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

دیدار مسئولین انجمن پیلاتس با رئیس فدراسیون ورزش های همگانی

نشست مشترک رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با مسئولین انجمن پیلاتس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، این دیدار صبح دیروز با حضور دکتر افشین ملایی رئیس فدراسیون، ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس فدراسیون و نائب رئیس کنفدراسیون جهانی پیلاتس، کلانی نائب رئیس بانوان پیلاتس، درخش چشم دبیر انجمن و حسین تعجبیان مسئول آقایان برگزار شد.

 ایمان متقیان نژاد با ارائه گزارشی از عملکرد انجمن پیلاتس در چند سال اخیر خاطر نشان کرد:‌ انجمن پیلاتس فدراسیون ورزش های همگانی به خاطر عملکرد موفقش در دوران قرنطینه از طرف فدراسیون جهانی پیلاتس مورد تقدیر قرار گرفته و پس از ارزیابی صورت گرفته توسط فدراسیون جهانی در دوران قرنطینه پیلاتس ایران در بین کشورهای جهان به عنوان فعال ترین کشور در دوران قرنطینه معرفی شد.

افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ضمن اشاره به ظرفیت بالای انجمن پیلاتس عملکرد درخشان برون مرزی این انجمن یادآور شد:‌ با توجه به توانمندی و عملکرد درخشان انجمن، انتظار می رود این رشته ورزشی روز به روز همگانی تر شده و انجمن پیلاتس فدراسیون ورزش های همگانی می تواند تبدیل به یک فدراسیون ملی مستقل گردد.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در پایان این دیدار اظهار داشت: انجمن پیلاتس فدراسیون ورزش های همگانی تا تبدیل شدن به یک فدراسیون مستقل با بیش از 1 میلیون کاربر، از حمایت کامل فدراسیون ورزش های همگانی برخوردار است.

 

انتهای پیام/

  • 09:27
  • 1399/05/05
  • 95

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید