سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

طرح " آوای ورزش در همسایگی " در زنجان اجرا می‌شود

رییس هیات ورزش‌های همگانی استان زنجان، گفت: زنجان نیز در ردیف استان‌های پایلوت به منظور اجرای طرح آوای ورزش در همسایگی، برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از ایرنا_ مرکز زنجان، محمدکریم رحیمی زاده، رئیس هیئت ورزش های همگانی استان زنجان یادآور شد: این طرح ورزشی به عنوان پایلوت در ۹ استان مختلف کشور به مرحله اجرا درخواهد آمد که امید است با استقبال عموم مردم مواجه شود.

وی اظهار داشت: اجرای این طرح از ۱۴ مرداد ماه جاری در شهر زنجان آغاز خواهد شد که در صورت استقبال مردم و کسب موفقیت در جلب و جذب علاقه مندان به ورزش‌های همگانی به سایر شهرستان‌های استان نیز تعمیم داده می‌شود. 

رحیمی زاده با بیان اینکه برای این منظور ۲۰ مجتمع مسکونی در نقاط مختلف شهر زنجان، شناسایی شده است، افزود: این طرح اثرگذار در سلامت مردم پس از برگزاری جلسه هماهنگی با مدیران مجتمع ها، در گام نخست به صورت آزمایشی در ۶ تا ۷ مجتمع مسکونی به مرحله اجرا در خواهد آمد که در صورت کسب نتایج مثبت در مابقی مجتمع های مسکونی شناسایی شده نیز انجام خواهد شد.  

رییس هیات ورزش های همگانی استان زنجان گفت: طرح آوای ورزش در همسایگی به صورت مجزا برای مردان و بانوان در روزهای زوج و فرد، اجرا خواهد شد که به حتم در ایجاد تحرک در افراد و همچنین نشاط و شادابی خانواده ها، تاثیر بسزایی خواهد داشت.

رحیمی زاده، افزود: با توجه به شیوع بیماری کووید-19 و بسته شدن درب اماکن ورزشی شهر، ورزش های همگانی نیز تعطیل شد و حال تلاش می شود با رعایت فاصله گذاری ها و پروتکلهای بهداشتی، افراد علاقه مند، از ورزش دور نمانند.

وی یادآور شد: در حال حاضر نیز از طریق شبکه اشراق صدا و سیما زنجان برنامه حرکات ورزشی از سوی مربیان مجرب و توانمند به صورت زنده انجام می شود.

رحیمی زاده افزود: این برنامه ورزشی هر روز از ساعت هشت صبح برای بزرگترها و ساعت ۱۷ عصر برای کودکان، برگزار می شود که امید است همه مردم از این فرصت فراهم شده نیز استفاده مطلوب بکنند.

 

انتهای پیام/

  • 10:54
  • 1399/05/07
  • 43

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید