سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

افشین ملایی: وضعیت اشتغال و بیمه مربیان ورزشی ساماندهی می شود

نشست مشترک افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی و دکتر عباس نظریان رییس مرکز اقتصاد ورزش، سرمایه گذاری و مشارکت های وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نشست مشترک افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی و دکتر عباس نظریان رییس مرکز اقتصاد ورزش، سرمایه گذاری و مشارکت های وزارت ورزش و جوانان روز سه شنبه 7 مرداد ماه در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.
در این نشست عباس نظریان با تأکید بر جایگاه راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی بر ضرورت توسعه همکاری های مشترک مرکز مشارکت ها و فدراسیون در سه حوزه اشتغال آفرینی و کارآفرینی، گردشگری ورزشی و استارتاپ های حوزه ورزش و فعالیت بدنی افزود: فدراسیون ورزش های همگانی دارای ظرفیت های فعال نشده بسیاری است که با هم افزایی می توان زمینه فعال سازی آنها را فراهم کرد.
افشین ملایی هم ضمن تقدیر از اقدامات نظریان طی مدت مسئولیت در مرکز اقتصادی وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد: موضوع حل وضعیت شغلی و بیمه ای مربیان تحت پوشش فدراسیون از مهمترین اولویت های فدراسیون خواهد بود و این مأموریت را با جدیت دنبال خواهد کرد. ضمن اینکه ملایی از تشکیل کمیته اقتصادی و مشارکت های فدراسیون با هماهنگی و همکاری نزدیک مرکز مشارکت های وزارت ورزش و جوانان خبر داد و تأکید کرد: سیاست های اقتصادی و مشارکتی فدراسیون باید سیاست های وزارتخانه هماهنگ باشد.
در این نشست؛ رضا شجیع سرپرست نایب رییسی فدراسیون هم به ظرفیت های فدراسیون در حوزه گردشگری ورزشی اشاره کرد و آمادگی انجمن گردشگری برای همکاری نزدیک با وزارت ورزش و جوانان را اعلام کرد.

 

انتهای پیام/

  • 08:50
  • 1399/05/08
  • 108

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید