سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

رئیس انجمن پیلاتس: «پیلاتس در یک دقیقه» تنها یک شعار نیست، بلکه تلاشی برای ادای دین به جامعه است

رئیس انجمن پیلاتس کشور گفت: انجمن پیلاتس قصد دارد با شعار «پیلاتس در یک دقیقه» ،دِین خود را به جامعه ورزش ادا کند و خانواده ها به این ورزش فرا بخواند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از خبرگزاری ایپنا، ایمان متقیان روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایپنا با اشاره به اهمیت ورزش همگانی و ایجاد شور و نشاط در جامعه اظهار داشت : ورزش همگانی می تواند کشوری را به یک خانواده تبدیل کند و بی شک حاصل همگانی شدن ورزش، ارتقا، کیفیت و کمیت زندگی است.

وی افزود: ورزش به عنوان یکی از ارکان تامین شادابی و سلامتی و شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز است.

رئیس انجمن پیلاتس کشور ادامه داد: بنابراین انجمن پیلاتس از همان روزهای ابتدایی، تلاش خود را جهت همگانی کردن این رشته پرطرفدار بکار گرفت و زیر نظر فدارسیون ورزشهای همگانی تاکنون توانسته ایم به همت مربیان مطرح کشور این ورزش پرنشاط را در جای جای ایران عزیزمان فعال کرده و به سطح بالایی برسانیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با به صدا درآمدن زنگ آماده باش این ورزش، با تمام قدرت آمادگی خود را جهت خدمت به جامعه ورزش کشور اعلام نموده و در ایام محرم نیز با برگزاری برنامه های لایو و تخصصی، با شعار# ایران_ همدل-#ایران_ همراه، توانستیم با افتخار رکورد بیشترین فعالیت در عرصه خدمت را به خود اختصاص دهیم.

متقیان یادآور شد: اکنون با شعار پیلاتس در یک دقیقه میخواهیم دین خود را به جامعه ورزش ادا کنیم؛
بنابراین از تمامی مربیان عزیز تقاضامندیم با همان انرژی مثبت خود، مانند همیشه ما را همراهی کنند و در هر موقعیتی با گوشی همراهشان یک کلیپ یک دقیقه ای از دعوت عزیزان به ورزش و آموزش چند حرکت ساده ، برای ما ارسال کنند.

وی بیان کرد: بی شک همه اجراها عالی و تلاش مربیان عزیز ستودنی است؛ پیلاتس برای یک نفر، آن هم در باشگاه خاص نیست؛ ورزش پیلاتس وقتی همگانی شد یعنی برای خانواده و برای همه اقشار جامعه است.

رئیس انجمن پیلاتس کشور گفت: برای این ورزش به لحاظ توسعه و پیشرفت حد و مرزی وجود ندارد و باید دو چندان بکوشیم تا از قافله رشد عقب نمانیم.

  • 14:36
  • 1399/06/21
  • 108

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید