سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

مجید جودت: پویش سراسری آماده باش موجب همدلی و همکاری هرچه بیشتر بین اعضای خانواده ورزش همگانی خراسان شمالی شد

مجید جودت رئیس هیئت ورزش های همگانی استان خراسان شمالی: پویش ملی آماده باش منجر به معرفی تمامی رشته های ورزش همگانی در سطح استان و شناسایی استعدادهای نوظهور شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی؛ عبدالمجید جودت، رییس هیات استان خراسان شمالی در خصوص تاثیرات پویش آماده باش در توسعه ورزش همگانی گفت: پویش آماده باش برکات بسیاری را برای استان ما به ارمغان آورد. آماده باش در بعد آموزش، علاوه بر آموزش و ارتقاء سطح دانش اعضای خانواده، برای خود مربیان نیز یک دوره باز آموزی و دانش افزایی محسوب می‌شد. مربیان هیات ورزش‌های همگانی خراسان شمالی در این ایام، ویدئو و کلیپ‌های آموزشی را تهیه کردند که در صفحه اینستاگرام هیات به نمایش گذاشته شد. در این کلیپ‌ها روش صحیح اجرای حرکات را نمایش می‌دادند که برای مربیان هم مرور دوباره حرکات بود.

جودت تصریح کرد: در این طرح به نوعی یک همدلی بین ورزشکارانی که قبلا به باشگاه‌ها مراجعه می‌کردند و مربیانشان برقرار شد. بر این اساس ورزشکاران و شاگردان متوجه شدند که مربیانشان حتی باوجود تعطیلی اماکن ورزشی، به یاد آن‌ها هستند تا با شرکت در فعالیت‌های پویش آماده باش علاوه بر آموزش، لحظات ورزشی بسیار خوبی را برای ورزشکاران رقم بزنند.

او ادامه داد: یکی از بهترین راهکارهای توسعه رشته‌های تحت پوشش هیات ورزش‌های همگانی، شناخت درست همگان نسبت به کمیته‌های تحت پوشش ما با توجه به پوسترها، کلیپ‌ها و اینفوگرافی‌ها است. این طرح کمک شایانی به شناخت درست مردم نسبت رشته‌های ورزشی ما داشت. همچنین در بخش مسابقات و چالش‌ها، خانواده‌ها جهت تهیه کلیپ و ارسال آن به هیات از طریق فضای مجازی، علاوه بر پرداختن به ورزش، طبعا ساعاتی درگیر تهیه و تنظیم این ویدوئو‌ها می‌شدند که بعد تفریحی و سرگرم‌کننده‌ای نیز به این پویش می‌داد.

رییس هیات ورزش‌های همگانی استان خراسان شمالی اضافه کرد: در کلیپ‌ها و ویدئوهای ارسالی مردمی، کارشناسان ما توانستند استعدادهای خوبی را در چند رشته ورزشی شناسایی کنند و با خانواده‌های این ورزشکاران جهت پیشرفت بیشتر، مشورت‌های سازنده‌ای داشته باشند. از نظر آماری این پویش باعث شد تا تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرام هیات از حدود ۵۵۰ فالوور به بیش از ۳۵۰۰ فالوور (تا کنون) ارتقاء یابد که این موضوع در آینده جهت ادامه فعالیت‌ها و اطلاع رسانی‌های هیات بسیار موثر خواهد بود.

انتهای پیام/

  • 08:48
  • 1399/06/24
  • 172

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید