سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

رییس انجمن پیلاتس: پویش آماده باش الگویی برای کشورهای پیشرو در ورزش همگانی است

ایمان متقیان نژاد نایب رئیس کنفدراسیون پیلاتس جهان گفت: با اجرای پویش آماده باش اکنون الگویی برای کشورهای پیشرو در ورزش همگانی هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از خبرگزاری ایپنا، ایمان متقیان نژاد روز دوشنبه با پویش آماده باش را راهی موثر برای کاهش فاصله شهروندان با ورزش همگانی برشمرد و اظهار داشت: تلاش بی وقفه پویش آماده باش به جای تصویری از آینده ، راهی به سوی آینده به جامعه بزرگ ورزش همگانی نشان داد .
وی همچنین به اشاره به اثرات طرح پویش آماده باش در توسعه ورزش همگانی بین مردم ، مربیان و مدرسین ورزشهای همگانی گفت: پویش آماده باش یک طرح و ایده ای نو بود که در فضای مجازی شروع به فعالیت کرد و تمامی انجمن ها و کمیته های زیرمجموعه فدراسیون نیز از این پویش استقبال کردند.
رییس انجمن پیلاتس و رئیس انجمن پیلاتس ایران و نایب رئیس کنفدراسیون پیلاتس افزود: صداوسیما و با کمک برنامه‌های رادیویی موفق شدیم طبق برنامه‌ای که برای مشارکت مردم در ورزش تبیین شده بود، پیش رفته و خرسندیم که این طرح مورد استقبال گسترده شهروندان قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: اکنون الگویی برای کشورهای پیشرو در ورزش همگانی هستیم؛ در برگزاری دوره های مجازی نیز بسیاری از کشورها به ایران و فعالیت ورزش همگانی ایران می اندیشند.
متقیان نژاد گفت: تلاش بی وقفه پویش آماده باش به جای تصویری از آینده ، راهی به سوی آینده به جامعه بزرگ ورزش همگانی نشان داد واین پویش در خاطرات مبارزه ورزشی بیماری کوید ۱۹ خواهد ماند
وی بیان کرد:طرح‌هایی مانند پویش آماده باش و آوای ورزش در همسایگی، در صورتی که تداوم داشته باشند، می‌توانند مشارکت مردم در فعالیت‌های همگانی و ورزش شهری را به صورت چشمگیری افزایش دهند و امید است شاهد از بین رفتن بی‌تحرکی بین مردم باشیم.
رییس انجمن پیلاتس و رئیس انجمن پیلاتس ایران و نایب رئیس کنفدراسیون پیلاتس گفت: با شیوع ویروس کرونا و خانه‌نشینی، شهروندان تا اندازه زیادی از ورزش دور ماندند اما با اجرای چنین برنامه‌هایی شاهد حضور دوباره آن‌ها درعرصه ورزش همگانی هستیم.
وی اظهار داشت: پس از پایان پویش اماده باش، کارانجمن های فعال فدراسیون چند برابر می شود؛ این پویش با طراحی و اجرای برنامه های مختلف و متنوع مسیر موفقیت خود را پیدا کرده و انجمن های ورزشی مخاطبان جدی پیدا کرده اند.
پیش از این نیز در ۲۷ مردادماه سال جاری افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی پویش ملی «آماده باش» را طرحی نو برای به حرکت در آمدن تمامی ظرفیت های فدراسیون ورزش های همگانی در مواجهه با کرونا عنوان کرده بود.
پویش ملی «آماده‌باش» با هدف افزایش نقش ورزش های همگانی در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در ۱۳ مردادماه سال جار در محل فدراسیون رونمایی شد.
این پویش در راستای مسئولیت اجتماعی فدراسیون در افزایش سهم ورزش همگانی در پیشگیری از ابتلاء به ویروس کووید_ ۱۹و همچنین افزایش نشاط و شادابی مردم به ویژه خانواده‌ها به‌صورت مجازی تا ۳۰ شهریور در سراسر کشور اجرا می‌شود.

 

انتهای پیام/

  • 11:48
  • 1399/06/25
  • 52

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید