سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

علیرضا پاک فطرت: باید ظرفیت های مغفول ورزش همگانی را فعال کنیم

رییس کمیته ورزش همگانی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه بیشتر مجلس به موضوع ورزش همگانی و فعال شدن همه ظرفیت های دولت در این زمینه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه «ایران فعال» شبکه تلویزیونی سلامت گفت: مجلس بررسی و اصلاح قوانین حوزه ورزش همگانی را وظیفه خود می داند و معتقد است سیاست های توسعه ورزش باید به سمت پیشگیری به جای درمان حرکت کند.

پاک فطرت افزود: یکی از مهمترین سیاست های کمیته همگانی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، فعال سازی ظرفیت شهرداری ها و هم‌افزایی ظرفیت دستگاه های اجرایی است و بدون این هم‌افزایی تحرک مورد نیاز جامعه و ورزش همگانی عملا محقق نمی شود. 

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر ظرفیت بالقوه شهرداری ها در حوزه ورزش همگانی افزود: از طریق ورزش می توانیم مردم را با شهرداری ها آشتی دهیم و حتی فضایی را فراهم کنیم که مردم با رضایت بیشتری عوارض شهرداری ها را پرداخت کنند، چراکه هزینه کرد شفاف و ملموس شهرداری ها در حوزه سلامت را به عینه مشاهده می کنند. 

پاک فطرت در ادامه صحبت های خود ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های همگانی گفت: وزارت بهداشت هم باید در سیاست های خود بازنگری کند و امیدبخشی به زندگی‌ مردم را در پیشگیری جستجو کند. 

وی در پایان به ضرورت ایفای نقش مجلس در هم افزایی بین دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: قرار گرفتن دستگاه های اجرایی در کنار هم با هدف همگانی شدن ورزش بهترین اتفاق است و مجلس تحقق این امر‌ را با جدیت دنبال خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

  • 15:50
  • 1399/09/02
  • 38

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید