سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
در دیدار اکبری با ملایی عنوان شد؛

ظرفیت‌های بسیج در اختیار توسعه و ترویج ورزش همگانی قرار می‌گیرد

فرمانده سپاه قمر‌بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور دو نعمت سلامت و امنیت را هدیه‌های ارزشمند خداوند برای انسان‌ها دانست که معمولاً مورد غفلت انسان‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی استان چهار محال و بختیاری، سردار علی محمد اکبری در دیدار با افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی که صبح روز پنجشنبه ۱۱ دیماه صورت گرفت، ضمن بیان این مطلب افزود: ورزش‌های همگانی می‌تواند در کاهش آسیب‌های متعددی‌که سلامت آحاد مردم را تهدید می‌کند اثرگذار باشد.

وی افزود: با انعقاد تفاهم‌نامه ای بین مجموعه سپاه قمر‌بنی هاشم استان و فدراسیون ورزشهای همگانی استان، ظرفیت‌های سپاه و بسیج برای کارکنان سپاه، نیروهای تحت امر‌سپاه و خانواده‌های پاسداران و پایگاه‌های مقاومت بسیج و آحاد مردم قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه قمر‌بنی هاشم (ع) استان با اشاره به اینکه بسیج فقط کسانی نیستند که در پایگاه های بسیج عضویت داشته باشند بلکه هرکسی دل در گروه نظام‌مقدس جمهوری اسلامی داشته باشد بسیجی است تصریح‌کرد: سالن‌های متعدد ورزشی، سالن‌های ورزشی صالحین در حوزه‌های مقاومت و برنامه‌های متعدد برای امادگی جسمانی کارکنان می‌تواند با مدیریت فدراسیون ورزش‌های همگانی در اختیار همه مردم‌قرار بگیرد.

سردار اکبری بر اقناع سازی قشرهای مختلف مردم تاکید کرد و افزود: ورزش همگانی توسط خود مردم‌اجرا می‌شود و اگر با فواید آن آشنا شوند ورزش همگانی فراگیر خواهد شد.

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم‌استان تاکید کرد: ورزش همگانی در همه جا حتی در منزل نیز قابل دسترسی است بنابراین می‌توان با ترویج آن در جامعه وضعیت سلامتی مردم را بهبود بخشید.

وی ورزشهای همگانی را برای حفظ سلامتی و نشاط افراد و رفع معضلات روحی و روانی موثر دانست و تاکید کرد: در استان ظرفیت‌های خدادادی فراوانی وجود دارد که می‌تواند در راه سلامتی مردم از آن بهره برد.

در این دیدار رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور با اهدای لوح تقدیر از سردار علی محمد اکبری‌فرمانده سپاه قمر‌ بنی هاشم (ع) استان تقدیر کرد.

  • 10:58
  • 1399/10/11
  • 352

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید