اخلاق و فرهنگ اسلامی
 


موعظه ی خوبان

 آرشیو اخلاق و فرهنگ اسلامی
  گزارش تصویری
 
 آرشیو گزارش تصویری
 

 ارتباط با رئیس فدراسیون
 

 

 گفت و گو
 


سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

 آرشیو گفت و گو
 

 کمیته تحول
 


هفتمین جلسه بررسی ساز و کار اجرایی استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه ورزش همگانی برگزار شد .

 آرشیو اخبار کمیته تحول
  
 
 

نشست تخصصی سند تحول، تعالی و آینده نگری ورزش همگانی استان البرز

دکتر مجتبی اصلانی: بر روی سند تحول ورزش همگانی 7 هزار ساعت کار صورت گرفته است / سند تحول بر اساس راهبردهای 6 گانه فدراسیون و بسیار جامع است.
مسئول کمیته، تعالی و آینده نگری تحول فدراسیون ورزشهای همگانی با بیان این که "بر روی سند تحول ورزش همگانی 7 هزار ساعت کار صورت گرفته است" گفت: سند تحول بر اساس راهبردهای 6 گانه فدراسیون و بسیار جامع است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، دکتر اصلانی مسئول کمیته تحول، تعالی و آینده نگری فدراسیون ورزش های همگانی در نشست تخصصی سند تحول ورزش همگانی استان البرز که مورخه 97/7/11 در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: " ورزش برای همه " مهترین هدف ترسیم شده فدراسیون ورزشهای همگانی است که برای نیل به این هدف عالی و تحت پوشش قرار گرفتن بیش از 50 جمعیت فعال کشور در فعالیتهای ورزشی بر اساس چشم انداز1404 شمسی کشور است.
وی افزود: این چشم انداز نیازمند هدفگذاری واسطه ای یا تبیین سلسله اهدافی خردتر بر اساس تحقق هدف عالی می باشد.
اصلانی ادامه داد: در این مسیر پر فراز و نشیب، به تبع فراهم نبودن ساز و کارهای اجرائی در بخش های مختلف کشور که به نحوی با مقوله ی ورزش همگانی مرتبط می باشند، تبین هر طراحی بدون لحاظ ظرفیت های اجرائی و عملیاتی کمتر می توانست با موفقیت به منصه ی ظهور برسد، اما با وجود تمام محدودیت ها، فدراسیون ورزشهای همگانی با سر لوحه قرار دادن این طرح ها موسوم به " طرح های تحول در ورزشهای همگانی " از ابتدای دوره مدیریتی جدید، با تشکیل کارگروهی تخصصی از تعدادی کارکنان و خبرگان ورزشی و از طریق برگزاری جلسات متعدد با حضور ذینفعان هر کدام از طراح ها، نسبت به دریافت نقطه نظرات تخصصی هر یک از اعضای حاضر در جلسات مشکله نموده است که این موضوع در تمام جلسات به عنوان اقدامی از پیش تعریف شده صورت پذیرفته و در پایان هر جلسه پس از جمعبندی موارد مطرح شده، دستورالعمل هر طرح به عنوان راهنمای اجرائی صادر گردیده است.


وی عنوان کرد: این طرح ها بر مبنای نیازمندی هر کدام از بخشهای جامعه هدف به عنوان سلسله اقداماتی هدفمند تبیین شده اند که پس از تهیه دستورالعمل های اجرائی در این مرحله، بلافاصله طرحهای مکمل در مرحله دوم تبیین و بر همین منوال در مسیر اقدام قرار خواهد گرفت.
مسئول کمیته تحول، تعالی و آینده نگری فدراسیون ورزشهای همگانی اضافه کرد: طرحهای مرحله اول طرح تحول و آینده نگری فدراسیون ورزشهای همگانی که در این سند به عنوان طرح های شناسنامه دار و برخوردار از دستورالعمل اجرائی در سازمان های ذیربط می باشند.
وی با بیان این که "بر روی سند تحول ورزش همگانی 7 هزار ساعت کار صورت گرفته است" تصریح کرد: سند تحول بر اساس راهبردهای 6 گانه فدراسیون و بسیار جامع است.

انتهای پیام/

تاريخ  ارسال:شنبه 14 مهر 1397 - 14:42

کد:121098-1397


 اخبار مرتبط:
 

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  
آدرس: تهران ، بلوار فردوس شرقی ، خ وفا آذر شمالی ، بن بست پانیذ ، پلاک 2 ، طبقه اول

ساعات كار فدراسيون : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل


© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون ورزشهای همگانی جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.