چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح «عید تا عید» با طناب زنی/ پنج برنده دو هفته اول معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، انجمن طناب زنی در راستای سیاست‌های فدراسیون در خصوص جذب حداکثری و افزایش مدت زمان فعالیت‌های ورزشی اقدام به اجرای طرح از عید تا عید با طناب زنی نموده است.

شروع طرح از عید نوروز تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ و پایان طرح عید سعید فطر ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ خواهد بود و همه افراد با هر رده سنی می توانند در این طرح سلامت محور و رقابتی بین استانها شرکت نمایند.

شرکت کنندگان باید از طریق لینک  www.irancarso.ir/NRS1401 ثبت نام رسمی خود را در سامانه انجام دهند و به مدت یک دقیقه به دلخواه طناب زده و فیلم آن را در فضای مجازی با شرایط ابلاغی در دستورالعمل بارگزاری نمایند. 

استانهای سمنان و خراسان جنوبی بیشترین مشارکت در طرح را در ۲ هفته اول داشته اند. قرعه کشی مرحله اول با حضور دکتر آرازشی سرپرست سازمان رویدادهای ورزشی، دکتر روحی رئیس انجمن طناب زنی و آقای مجدآبادی کارشناس خبره سازمان در فدراسیون برگزار و نتایج زیر اعلام شد:

1 - امیر حسین جعفری - خراسان جنوبی/ بیرجند
2 - زهرا خسروی - سمنان
3 - سجاد مختاری - بوشهر
4 - امیر حسین حسن زاده - خراسان جنوبی/ بیرجند
5 - الناز عرب - سمنان
به برندگان کارت هدیه ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریالی اهدا می گردد.

نظر به اینکه این طرح ملی است و در ارزشیابی پایانی سال دارای امتیاز برای هیات های استانی می باشد، شایسته است استانها اقدام موثری جهت مشارکت در طرح داشته باشند. علاوه بر آن استانهای برتر با توجه به میزان مشارکت مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام انجمن طناب‌زنی فدراسیون ورزش های همگانی @iran_ropeskippingassociation  مراجعه نمایید.


١٠:٠٨ - شنبه ٢٠ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٤٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٣٩