چاپ        ارسال به دوست

ملایی در دیدار با مسئولان هیئت تهران: توسعه ورزش همگانی متوازن صورت بگیرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی،‌ این نشست در خصوص ارائه گزارش فعالیت های هیئت ورزشهای همگانی استان تهران در طرح جشنواره نوروزی و ارائه بازخورد برگزاری این طرح در مناطق تهران بزرگ برگزار شد. 

افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با تاکید بر ضرورت در نظر گرفتن تمامی اقشار جامعه در توسعه فعالیت بدنی اظهار داشت:‌ در رویدادها و جشنواره های نوروزی باید تمامی اقشار را در نظر بگیریم و آن را محاط به گروه خاص نکنیم.

وی ادامه داد: تمامی اعضای این جامعه حق برخورداری از فعالیت بدنی منظم و هدفمند را دارند، بنابراین در رویدادها تمامی اقشار باید در نظر گرفته شوند. 

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی ماه مبارک رمضان را فرصتی بزرگ برای تعالی معنوی دانست و افزود:‌ باید از تمامی ظرفیت هایی که منجر به پیوند فرهنگ دینی و ورزش همگانی می شوند استفاده کنیم و ماه مبارک رمضان بزرگترین فرصت برای تحقق این پیوند است. 

ملایی در خاتمه بیان داشت: توانمندی هیئت تهران متناظر با امکانات و نیروی انسانی متخصص است، باید به موازات مرکز،‌ شهرستانهای تحت پوشش هیئت تهران نیز در توسعه فعالیت بدنی و نیروی انسانی و امکانات مختص به ورزش همگانی توسعه متوازن یابند.

 


١٧:٤٦ - دوشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٤٦٦    /    تعداد نمایش : ١٧١٠