چاپ        ارسال به دوست

امیرعلی مهدوی: ورزش از ارکان اصلی دانشگاه افسری امام علی(ع) است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، طی مراسمی که امروز سه شنبه 6 اردیبهشت ماه برگزار شد، نشان نقره پادگان فعال با حضور دکتر افشین ملایی و امیر مهدوی فرمانده دانشگاه افسری امام علی(ع) به این دانشگاه اعطا شد.

امیرعلی مهدوی در این مراسم با اشاره به فعالیت هایی که در این دانشگاه صورت گرفته است گفت: تنها نهادی هستیم که در دوران کرونا در دو بعد ورزش قهرمانی و ورزش همگانی به صورت نظام مند فعالیت های خود را ادامه دادیم. 

وی با تمجید از فعالیت های صورت گرفته در فدراسیون ورزشهای همگانی و تقدیر از حضور رئیس و مسئولان این فدراسیون در دانشگاه امام علی(ع) گفت: ورزش با تمامی ارکان دانشگاه و تمامی فرایندها عجین است و یک امر نهادینه شده است.

رئیس دانشگاه افسری امام علی(ع) تاکید کرد: در بین تمامی دانشجویان حاضر در دانشگاه فردی نیست که در یک رشته ورزشی متخصص نباشد.

این مقام مسئول ادامه داد: دانشجویان دانشگاه افسری در تمامی رشته های ورزشی جزو برترین های کشور اند و تمامی دانشجویان در پایان ترم 6 یک کمربند مشکی در یکی از رشته های رزمی پس از احراز صلاحیت دریافت خواهند کرد. 

مهدوی در خاتمه بیان داشت: آنچه رمز موفقیت ماست، هم افزایی ما در این حوزه است. ما در بحث ارتش های جهان حضور درخشان و شایسته ای داشتیم. بنابراین بر اساس ضوابط تا آنجایی که امکان داشته باشد همکاری بین بخشی خواهیم داشت. 


١٥:١٧ - سه شنبه ٦ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٦٣