چاپ        ارسال به دوست

مجوز راه اندازی باشگاه‌های ورزشی فریزبی در کشور صادر شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، بر اساس مصوبه کمیسیون ماده پنج وزارت ورزش و جوانان در راستای موافقت و اعطای مجوز فعالیت باشگاه های ورزشی فریزبی در سراسر کشور مجوز راه اندازی و تاسیس باشگاه های ورزشی فریزبی تصویب شد. 

گفتنی است در این نشست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان،مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان،  سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، سید امیر حسین مطلبی معاون توسعه مدیریت و منابع، فرهاد نیکوخصال مدیر کل توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها، مجید زراعیان معاون مدیر کل امور باشگاه ها،فیروزه روشناسان و علی فخر کندری کارشناسان ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها به همراه مجید محمودی دبیر انجمن فریزبی حضور داشتند.

شایان ذکر است علاقمندان و متقاضیان می توانند بر اساس شرایط تعیین شده می توانند در مراکز استانها و شهرستانها نسبت به راه اندازی باشگاه فریزبی اقدام کنند. در این باشگاه ها، فریزبی به صورت مقدماتی و تخصصی بر اساس استانداردهای روز بین المللی آموزش داده می شود. صدور مجوز راه اندازی باشگاه های ورزشی فرصت مناسب برای پرورش استعدادهای ورزش فریزبی در بخش بانوان و آقایان به منظور تشکیل تیم ملی فریزبی و حضور در مسابقات بین المللی است.


٠٩:٠٥ - سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٥١٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٧