چاپ        ارسال به دوست

ملایی در مجمع همگانی قم: بدون همکاری «بین بخشی» نمی توان اقدامات موثری داشت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، مجمع عمومی سالیانه هيئت ورزش های همگانی استان قم  با حضور دکتر افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی، رمضانی معاونت ورزش اداره کل ورزش جوانان، اسماعیل زند رئیس  هیئت ورزش های همگانی و اعضامجمع هيئت در تاریخ ۲۰ اردیبهشت به صورت وبینار برگزار شد.

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در این مجمع با اشاره به اهمیت کارگروهی و همه گیر برای تامین سلامت مردم گفت: ورزش همگانی  نیازمند هم‌افزایی ملی است و بدون توسعه همکاری بین بخشی و افزایش تعامل با دستگاه های ذی ربط ورزش همگانی مواجهه موثر با  کم تحرکی ملی میسر نخواهد بود. 

افشین ملایی خاطر نشان کرد: عواقب ناشی از کم تحرکی بسیار وخیم خواهد بود و خطری جدی مردم را تهدید می کند و بسیاری از مردم با علم و آگاهی به ضرورت فعالیت بدنی این امر اساسی را نادیده می انگارند. 

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن تاکید بر مواجهه موثر با کم تحرکی ملی و ترویج ورزش همگانی مجددا تاکید کرد که تمامی دستگاه ها استانی حمایت خود را از ورزش همگانی داشته باشند و در پایان خواستار تشکیل شورای ورزش همگانی در استان شد.

در ادامه اسماعیل زند ریس هیئت ورزش های همگانی  نیز  در مجمع  بیشترین فعالیت در سال ۱۴۰۰ هیئت استان را در موضوع  فعالیت هاو همايش های  خانواده محور دانست و از شاخص ترین آن به پیاده روی خانوادگی ویژه طلاب و خانواده،کاشت نهال در روز درختکاری  و به نام  پیشکسوتان  ورزش استان در بوستان خضر نام برد.

در این مجمع عملکرد و گزارش مالی سال ۱۴۰۰ تصویب و برنامه های سال جاری هیئت به اطلاع اعضای حاضر در مجمع رسید.


١٠:٣٦ - چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٥٢٠    /    تعداد نمایش : ١٠٨٢