چاپ        ارسال به دوست

باقری: نهادینه کردن فرهنگ پیاده روی از ثمرات مثبت «همایش پیاده‌روی» ایرانیان است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، رضا باقری رئیس هیت ورزش های همگانی خوزستان به اهمیت برگزاری لیگ پیاده روی ایرانیان در استان خوزستان اشاره کرد و افزود: هیئت ورزش های همگانی خوزستان در نظر دارد این لیگ را باتوجه به وسعت خوزستان و شرایط آب و هوایی منطقه به صورت منظم برگزار نماید.

وی در ادامه گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است در تمام نقاط استان و در مناطق کم برخوردار و به صورت ویژه در  ۱۶ شهرستان  به صورت خاص برگزار خواهد شد.

باقری همچنین ادامه داد: برای برگزاری هر چه باشکوه تر لیگ پیاده روی و هماهنگی بیشتر دستگاه ها، برنامه ریزی شده جلسات جداگانه ایی با تمام فرمانداران شهرستان های استان برگزار شود که تاکنون تعدادی از این جلسات برگزار شده و ان‌شالله در سریع ترین زمان ممکن سایر جلسات نیز برگزار خواهد شد تا از طریق فرمانداران اقدامات توسط دستگاه ها با دقت بالایی انجام پذیرد.

رئیس هیئت همگانی استان خوزستان در پایان گفت: این لیگ می‌تواند گامی موثر در نهادینه کردن فرهنگ پیاده روی در بین اقشار مختلف جامعه باشد و این اتفاق باعث افزایش سطح سلامت همگانی و نشاط در جامعه خواهد شد.


١٠:٠٧ - شنبه ٤ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٦١١    /    تعداد نمایش : ٨٧١