چاپ        ارسال به دوست

بیانیه فدراسیون ورزشهای همگانی؛ در اتفاقات اخیر بیشتر از همه به مردم ایران ظلم شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
"یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ"
همانگونه که  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) می فرمایند: "شک نباید کرد که انقلاب اسلامی ایران از همه انقلابها جدا است" و همواره ظالم با اعمال ظالمانه خودش دین عدل را تأیید می کند؛ و لا یزال این طور بوده است. فرعون با فرعونیت و طغیانش دین موسی را تأیید می کند، و ابوسفیان با طغیان، دین رسول اکرم را تأیید می کند؛ و امروز، همه فتنه‌گران، همه گروهک‌ها، همه فرقه‌های ضاله، همه شبکه‌های صهیونیستی، بهایی، سعودی و همه قدرت‌های غربی و استکباری و استعماری با مبارزه هایشان علیه ایران، انقلاب اسلامی را تایید می کنند.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران عزیز و سرافراز با گذشت بیش از چهل سال، در رسیدن به اهداف و آرمان های خود موفق بوده و با اقتدار وارد دوران تمدن سازی شده است. دستاوردهای روزافزون ایران در میادین مختلف همچون اقتصاد مقاومتی، صنعت هسته‌ای، دیپلماسی و تحریم در راستای تداوم انسجام ملی، الگویی موفق مردم‌سالاری دینی را در جهان  به نمایش گذاشته است و دشمنان همواره برای خدشه وارد کردن به این جایگاه معظم، سعی در فتنه گری و ایجاد نفاق هستند.

با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در این حوادث چند روز اخیر، بیش از همه به ملت ایران ظلم شد. البته ملت در این حادثه هم مثل حوادث دیگر قوی ظاهر شد، کاملاً قوی، مثل همیشه، مثل گذشته.

این فتنه نیز با هوشیاری و همدلی ملت آگاه و مسلمان ایران خاموش خواهد شد. رسالتی بزرگ بر دوش جامعه ورزش کشور در کنار مردم وجود دارد که رهبر حکیم انقلاب آن را جهاد تبیین نامیدند. لذا، این فدراسیون با دعوت از خانواده بزرگ ورزش همگانی، خواستار ایفای نقش تبیین‌گری و روشن‌گری توسط جامعه ورزش همگانی کشور است که با عنایت الهی این کار به یکی از عوامل مهم بصیرت‌افزایی و ایجاد مرزبندی با دشمنان قسم‌خوردۀ ملت ایران منجر خواهد شد. ما، خانواده بزرگ ورزش همگانی، آماده هرگونه فداکاری و جانفشانی در راه انقلاب و رهبر معظم انقلاب هستیم.
والسّلام علی عبادالله الصّالحین


١٢:٠٥ - سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١    /    شماره : ١٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٦١٢