چاپ        ارسال به دوست

فرزانه نمینی: عضویت ایران در فدراسیون جهانی کتل بل اتفاق بزرگی است

فرزانه نمینی رئیس کمیته کتل بل فدراسیون ورزش های همگانی و نماینده ایران در فدراسیون جهانی کتل بل در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، پذیرش رسمی عضویت ایران در فدراسیون جهانی را دستاوردی بزرگ برای ورزش ایران دانست و بیان داشت:‌ این موفقیت در سایه پیگیری های مداوم اعضای کمیته کتل بل و همچنین حمایت مسئولین فدراسیون ورزش های همگانی میسر گردید و جا دارد این موفقیت را به همه اعضای خانواده ورزش های همگانی تبریک عرض نمایم. 

رئیس کمیته کل بل فدراسیون ورزش های همگانی و عضو رسمی فدراسیون جهانی کتل بل در خصوص اهمیت عضویت ایران در فدراسیون جهانی کتل بل بیان داشت:‌ این موفقیت دستاورد بزرگی برای ورزش ایران است، چرا که زین پس تمامی آموزش های کتل بل همگام با آخرین روش های علمی دنیا پیش خواهد رفت. 

وی ادامه داد:‌ جای پرچم سه رنگ کشورمان در فدراسیون جهانی خالی بود و این فقدان برای جمعیت کتل بل کاران ایران قابل پذیرش نبود، و تحقق این امر خواست تمامی اعضای جامعه کتل بل کاران ایران بود. 

نمینی با اشاره به ظرفیت المپیکی کتل بل بیان داشت: بزودی منتخب ورزشکاران کتل بل عازم مسابقات جهانی خواهند شد و در المپیک پیش رو تیم های ملی کتل بل عازم مسابقات جهانی خواهند شد و عضویت ایران در فدراسیون جهانی می تواند به حضوری مقتدر بیانجامد. 

وی اقدامات فدراسیون ورزش های همگانی در دوران کرونا مثبت و موثر ارزیابی کرد و بیان داشت:‌ برگزاری پویش های ایران تندرست و لیگ تندرستی اقدام موثری برای توسعه و حفظ فعالیت بدنی در شرایط کرونایی بود و ما در این پویش ها موفق به آگاهی بخشی درباره فواید کتل بل و توسعه ی جامعه مخاطبان کتل بل شدیم. 


١٣:٥١ - يکشنبه ٤ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ١٠٣٦    /    تعداد نمایش : ١١٠٣