چاپ        ارسال به دوست

بهادر رزاقی خبر داد: لیگ کشوری کلیستنیکس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، بهادر رزاقی رئیس کمیته کلیستنیکس استریت ورک اوت کشور و عضو فدراسیون جهانی کلیستنیکس در تشریح برنامه های این کمیته در نیمه سال جاری بیان داشت: لیگ جایزه بزرگ کلیستنیکس استریت_ورک اوت به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و این مسابقات تا پیش از اجرای جام جهانی ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت و نفرات برتر موفق به کسب سهمیه اعزام به جام جهانی خواهند شد.

رزاقی ادامه داد: پروتکل ویژه ای در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات آنلاین تنظیم شده است و مطابق با استانداردهای فدراسیون جهانی است و بر عملکرد مسابقات نظارت می شود.

رزاقی ضمن اشاره به استقبال پرشور جامعه ورزش همگانی از مسابقات بتل دوستانه کلیستنیکس در شاخه حرکات نمایشی استاتیکی (بر روی زمین) یادآور شد: طی هفته های گذشته موفق به برگزاری بتل دوستانه کلیستنیکس در شاخه حرکات نمایشی استاتیکی (بر روی زمین) شدیم که با حضور ورزشکاران جدیدی از اقصی نقاط کشور همراه بود و در مجموع پس از داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه مسابقات، نفرات برتر صبح جمعه دیروز در برنامه صبح و نشاط به صورت زنده به رقابت پرداختند. 

وی گفت: در بخش آموزش برای دوره مربیگری اقدام کردیم که مورد تائید شورا قرار گرفته است و تا اواخر بهمن ماه دوره مربیگری برگزار خواهد شد، در وبیناری که پیش از مسابقات جهانی برگزار کردیم بیش از 70 نفر از علاقمندان به رشته کلیستنیکس حضور داشتند و به در ماه آتی دوره داوری نیز برگزار خواهد شد. همچنین بسیاری از استان ها درخواست برگزاری کارگاه داده اند که در تلاشیم تا پایان سال همه ی آنها را برگزار کنیم. 

بهادر رزاقی در خاتمه افزود: در شهریور ماه افتخار برگزاری مسابقات جام جهانی در تمامی زیرشاخه های ورزش کلیستنیکس را داشتم. بیش از ۱۲۰ ورزشکار از ۴۵ کشور به رقابت پرداختند که در این دوره از مسابقات در بخش آقایان سه شاخه استقامت- قدرت، و سبک آزاد برگزار گردید که در بخش نمایشی سبک آزاد بلغارستان به مقام نخست رسید، مکزیک موفق به کسب مقام دومی شد، و روسیه سوم. در بخش نمایشی سبک آزاد قسمت بانوان نیز، بلغارستان اول و دوم شد و مقام سومی به اسلواکی رسید. 


١٠:٢٢ - دوشنبه ١٩ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ١٠٦٥    /    تعداد نمایش : ٨٩٦