چاپ        ارسال به دوست

پیش‌بینی رحیم‌زاده از حضور پنج هزار نفری مردم در همایش پیاده روی «ماه نشان»

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، محمد کریم رحیم زاده رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان زنجان با اشاره به آمادگی استان زنجان در برگزاری همایش پیاده روی در سراسر استان اظهار داشت: هیات ورزش های همگانی استان زنجان در سال ۱۴۰۱، چهار همایش پیاده روی درخواست نموده است که دو همایش پیاده روی در نیمه اول سال  و دو همایش در نیمه دوم سال برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: همایش های نیمه اول سال شامل همایش پیاده روی شهرستان ابهر که پیش از این و در اردیبهشت ماه برگزار گردید و همایش پیاده روی ماهنشان که روز جمعه ۳ تیرماه برگزار خواهد شد. 

او ادامه داد: در نیمه دوم سال نیز دو همایش در شهرستان زنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و در شهرستان خدابنده یا خرمدره برگزار خواد شد. اقدامات خوبی در راستای حضور و مشارکت مردم در این همایش صورت گرفته است و امیدواریم که حضور مردم در همایش پیاده روی خانوادگی پر رنگ باشد.

رحیمی زاده در خصوص همایش جمعه سوم تیرماه شهرستان ماه نشان گفت: شهرستان ماهنشان به سرزمین زردآلوهای طلایی استان زنجان معروف می باشد. با توجه به برداشت زردآلو در این شهرستان، امیدواریم که ان شاء الله حضور مردم در این همایش پررنگ باشد. مسافت تعیین شده برای پیاده روی از محل شروع تا محل همایش ۳/۵ کیلومتر است. جمعیت شهرستان ماهنشان ۱۳ هزار نفر می باشد و جمعیت شهر ماهنشان هفت هزار می باشد. جمعیت شهرستان ماهنشان حدود ۴۰ هزار نفر می باشد و جمعیت شهر ماهنشان در حدود ۶ الی۷ هزار نفر است .

وی در خصوص چگونگی اطلاع رسانی خاطر نشان کرد: با توجه به اقدامات انجام شده از قبیل اطلاعاتی که از طریق رسانه یا بنر و ... در اختیار مردم قرار داده شده  و از مردم برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده است پیش بینی می شود که جمعیتی در حدود ۵ هزار نفر در این همایش شرکت خواهند نمود.

رحیمی زاده در پایان گفت: علاوه بر برنامه های فرهنگی و ورزشی که در همایش های پیاده روی  صورت می گیرد، اولین جشنواره زردآلوی ماهنشان در کنار همایش پیاده روی برگزار خواهد شد. برنامه های فرهنگی خوبی در حاشیه پیاده روی برگزاد خواهد شد.   برنامه هایی فرهنگی در مسیر پیاده روی و در محل استیج اجرا می شود.  امیدواریم که همایش پیاده روی خوبی را به منظور شادابی و نشاط مردم این شهرستان به صورت پخش زنده از شبکه سه سیما داشته باشیم.


٢٠:١٢ - پنج شنبه ٢ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٥٩٩    /    تعداد نمایش : ٥٤٨