چاپ        ارسال به دوست

افشین ملایی با استعفای مسئولان فدراسیون همگانی مخالفت کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، به دنبال تصمیم وزارت ورزش مبنی بر جدایی ۲۶ انجمن، کمیته و گروه فدراسیون ورزشهای همگانی و انتقال آنها به فدراسیون آمادگی جسمانی، ارکان اجرایی این فدراسیون شامل دبیر، نواب رئیس، رؤسای انجمن‌ها، کمیته‌ها و هیأت‌های مختلف همگانی از مسئولیت‌های خود استعفا کردند.

با این حال افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با تاکید بر این که «مسئولان ورزش همگانی کشور در خط مقدم ایستادگی برابر مبارزه به کم تحرکی ملی هستند»، با استعفای آنها مخالفت کرد.

 

در پیام افشین ملایی آمده است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

خدمت به مردم عطیه الهی است. مقام معظم رهبری (دامت برکاته)

سلام علیکم

اهتمام شما خادمین ورزش همگانی به حفظ شأن و اعتبار ورزش همگانی برای خدمت به مردم، قابل درک و ستایش است. شما به عنوان مسئولین بخش‌های مختلف این مجموعه، عهده دار خدمات مردمی و زمینه ساز تحقق سلامت عمومی و نشاط ملی می‌باشید.

از مجاهدت و زحمات بی وقفه شما در دوران تصدی مسئولیت خطیرتان در این فدراسیون قدردانی می‌کنم و از آنجا که شما در خط مقدم ایستادگی در برابر مبارزه با کم تحرکی ملی هستید، پذیرش استعفای ارائه شده را بر خلاف مصالح فدراسیون و منافع ملی می دانم و با آن موافقت نمی‌نمایم.

اینجانب نسبت به تعهدات شما عزیزان به خوبی آگاه بوده و شما را وفادار و خادم انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب و مردم بزرگ ایران می دانم.

موفقیت‌های فدراسیون طی دو سال اخیر با همکاری و مشارکت شما قابل توجه بوده و برای پیشرفت ایران عزیز با درایت به مسیر خود ادامه دهید.

ان الله مع الصابرین
افشین ملایی
خدمتگزار شما در فدراسیون»


١١:٥٨ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٨٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٠٨