چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین جلسه روسای کمیته استانی انجمن ورزش شهرداری های کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، این نشست با حضور دکتر محمدرضا فروحی دبیرکل فدراسیون ورزشهای همگانی، علیرضا مهدوی سرپرست سازمان ورزشهای تفریحی، رقابتی و دکتر محمد رضا عشقی رئیس انجمن ورزش شهرداری های کشور و با حضور مسئولین ورزش شهرداری های کشور در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.  

دکتر محمدرضا فروحی دبیر کل فدراسیون ورزشهای همگانی در حاشیه نشست اظهار داشت: حوزه فعالیت ورزش همگانی بسیار گسترده بوده و ورزش شهروندی به متولی گری  شهرداری ها میباشد و راهبری این امر بسیار دشوار می باشد ، هدف ما در فدراسیون این است که با هم افزایی ملی اثرگذاری مناسبی بر روی سلامت شهروندان ایران اسلامی داشته  باشیم. 

فروحی یادآور شد: دو مسئله ای که بطور ویژه با آن روبرو هستید بخش اول کارکنان شهرداری ها که باید از سلامت بدنی مناسبت برخوردار باشند تا بتوانند خدمات بهتری به شهروندان بدهند بخش دوم خود شهروندان می باشند که وظیفه ذاتی شهرداری ها ایجاد نشاط اجتماعی می باشد

وی افزود: فدراسیون ورزشهای همگانی طی ابلاغی از انجمن ورزش شهرداری های کشور خواستار برگزاری برنامه های ویژه ی کارمندان تا پایان سال شده است که این مهم بزودی برگزار خواهد شد. 

در ادامه علیرضا مهدوی سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی ضمن اشاره به ضرورت ورود به فاز عملیاتی اظهار داشت: در اختیار قرار دادن زیرساخت های ورزشی و آغاز تبلیغات شهری نخستین گام در راستای توسعه همکاری های بین بخشی بین فدراسیون ورزشهای همگانی و شهرداری های کشور است. 

مهدوی با اشاره به فراهم سازی زیرساخت مجازی مناسب جهت برگزاری رویداد یادآور شد: از یکم شهریور ماه قابلیت ثبت نام برای برگزاری مسابقات مینی فوتبال داریم و در ادامه پس از اربعین نسبت به برگزاری برنامه ها اقدام می کنیم. 

وی افزود: طرح خیابان ورزش همگانی برای اولین بار در فدراسیون ورزشهای همگانی به رشته تحریر در آمده و این پروپزال در اختیار مسئولین محترم ورزش شهرداری های کشور قرار خواهد گرفت. از مزایای این طرح می توان به این نکته اشاره کرد که مردم به صورت عینی و عملیاتی به ورزش می پردازند.


١١:٢٦ - يکشنبه ٢٣ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٧٥٩    /    تعداد نمایش : ١٣٠