چاپ        ارسال به دوست

محمدمهدی فروردین: ورزش همگانی باید دغدغه همه نمایندگان مجلس باشد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، رئیس فراکسیون ورزش مجلس با ابراز نگرانی نسبت به آمارهایی که رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی ارائه کرد خطاب به نمایندگان مجلس گفت: وظیفه همه ماست که در استانهایمان این مسئله را جدی بگیریم و برای رفع کم تحرکی و تامین سلامت مردم قدم برداریم.

وی با بیان این که رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی می تواند سفیر سلامت در استانهای کشور باشد تاکید کرد: «سلامت مردم ایران» باید دغدغه تمام نمایندگان مجلس باشد و آنها در حوزه های خودشان برای تامین این موضوع مهم تلاش کنند.

محمدمهدی فروردین ادامه داد: برنامه ریزی و حمایت از ورزش همگانی به منظور تامین سلامت مردم و رفع کم تحرکی در کشور وظیفه همه نمایندگان مجلس است و باید سایر مسئولان را هم بسیج کنیم که در یک حرکت ملی از اتفاقات ناخوشایند در آینده جلوگیری کنیم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ورزش همگانی را باید از خود نمایندگان مجلس شروع کنیم. باید بررسی کنیم که نمایندگان خودشان چقدر ورزش می کنند. وقتی ما به فکر ورزش و سلامت خودمان نباشیم نمی توانیم به فکر سلامت مردم هم باشیم.

وی تاکید کرد: در شهرهایی که فقر حرکتی درصد و آمار بیشتری دارد باید با نمایندگانشان صحبت کنیم که توجه بیشتری به این حوزه داشته باشند. همه باید پای کار بیایند تا وضعیت وحشتناکی که مردم در حوزه کم تحرکی دارند بهتر شود.


١٣:٣٤ - شنبه ١٥ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٧٥٣    /    تعداد نمایش : ٦٢٤