چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین جشنواره نشاط سالمندی به مناسبت روز پدر در آسایشگاه کهریزک/خلیلی: سلامتی اکتسابی است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر، دومین جشنواره نشاط سالمندی به همت کمیته سالمندان فدراسیون ورزش‌های همگانی و با میزبانی آسایش خیریه کهریزک تهران برگزار شد.

این مراسم با حضور علی خلیلی، رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی، مهدی مستجاب‌الدعوه، سرپرست دبیری، علیرضا مهدوی، رییس سازمان‌ تفریحی و رقابتی، فرهاد رنجبرزاده، رییس انجمن ورزش سالمندان، صادق شیرزاد، رییس کمیته سالمندان فدراسیون و مسئولان آسايش کهریزک برگزار شد و در جریان این جشنواره علاوه‌ بر اجرای برنامه‌های مفرح و برگزاری مسابقات مختلف از نفرات برتر با اهدای جوایز تقدیر شد.

علی خلیلی، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در جریان این جشنواره اظهار داشت: ما در فدراسیون ورزش‌های همگانی بر این‌ باوریم که سلامت اکتسابی است و لازمه آن تلاش است. در صورتی که اعضای بدن را فعال نکنید، اعضای بدن پیر می شوند.

وی تاکید کرد: معلولیت به هیچ وجه محدودیت نیست و وظیفه ماست که زمینه فعالیت بدنی را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کنیم.

رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه‌ای فعال است که در آن توان‌یابان، سالمندان، بانوان و همه اقشار فعالیت بدنی داشته باشند تا از افزایش بیماری‌های غیرواگیردار پیشگیری کنیم.

انتهای پیام/


٠٣:١٧ - پنج شنبه ٥ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٢٢٦٣    /    تعداد نمایش : ١٦٦