چاپ        ارسال به دوست

در دیدار با مسئولان تربیت بدنی عنوان شد؛

آمادگی فدراسیون ورزشهای همگانی برای همکاری با دانشگاه علم و صنعت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، نشست مشترک نمایندگان فدراسیون ورزشهای همگانی با مسئولین تربیت بدنی دانشگاه علم و صنعت با حضور ایمان متقیان نژاد سرپرست نائب رئیسی فدراسیون، محمود رضا قاسمی، سرپرست کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی، جلیلی مشاور بانوان حوزه ریاست دانشگاه، محمدیان مدیریت تربیت بدنی و صالح کارشناس تربیت بدنی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد و طرفین به بحث و گفتگو پرداختند. 

در ابتدا ایمان متقیان نژاد با اشاره پیشینه همکاری مشترک فدراسیون ورزشهای همگانی و دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: همکاری فدراسیون با تربیت بدنی دانشگاه علم و صنعت بسیار موثر بوده است و تاکنون فدراسیون ورزشهای همگانی با چندین دانشگاه تفاهم نامه همکاری اجرا کرده است.

متقیان نژاد گفت: فدراسیون  ورزش های همگانی می تواند برنامه محیط فعال - سازمان فعال را برای دانشگاه علم و صنعت پیاده کند. همانطور که ما به سراغ دانشگاه خوارزمی، دانشگاه دفاع ملی، دانشگاه امام حسن مجتبی و به پادگان ها رفتیم و این پیشنهاد را مطرح کردیم.

در ادامه محمودرضا قاسمی سرپرست کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی با اشاره به ظرفیت قابل ملاحظه دانشگاه علم و صنعت گفت: ۱۶ هزار دانشجو دانشگاه علم و صنعت و هزار و پانصد نفر پرسنل دانشگاه  و نزدیک پانصد نفر از استادان که با احتساب خانواده های آنها پتانسیل چند ۱۰ هزار نفری در شرق تهران ظرفیت عظیم و فرصت بی نظیری است.  

در ادامه محمدیان مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علم و صنعت با استقبال از پیشنهاد مشارکت فدراسیون ورزش های همگانی با دانشگاه علم صنعت یادآور شد:  دانشگاه علم و صنعت فیضیه دانشگاه هاست، ساختار دانشگاه علم و صنعت اسلامی تر است بنابراین در ورزش بانوان باید به این نکته توجه داشته باشیم.

همچنین جلیلی مشاور امور بانوان حوزه ریاست دانشگاه علم و صنعت با اشاره به ضرورت ورزش اساتید و پرسنل دانشگاه یادآور شد: بنده خود نیز در گذشته ورزشکار بودم اما  اساتید هیات علمی و کارکنان آن قدر درگیر می‌شوند که امکان ورزش برای آنها میسر نمیشود. به عنوان پیشنهاد می توان ساعت کاری ورزش اجباری را برای بانوان در نظر بگیریم و بتوانیم برای این منظور برای سلامت جسم و روح آنها تلاش کنیم.

در پایان مقرر شد نشست مشترکی بین مسئولان ارشد فدراسیون ورزشهای همگانی و حوزه ریاست دانشگاه علم صنعت برگزار شود تا در صورت امکان نسبت به عقد تفاهم نامه همکاری مشترک و اعتلای کیفی وضعیت فعالیت بدنی دانشجویان و پرسنل دانشگاه اقدامات موثری صورت گیرد.


١٣:١١ - سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٥٩٧    /    تعداد نمایش : ١١٦