چاپ        ارسال به دوست

رحمتی خبر داد: ۷۰۰ برنامه برای توسعه ورزش همگانی در البرز برگزار شده است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، علیرضا رحمتی در مجمع سالیانه هیات ورزش های همگانی استان البرز اظهار داشت: توسعه تعامل های بین بخشی رمز توسعه ورزش همگانی است، و تا کنون بیشتر حمایت های صورت گرفته از این هیات پرمخاطب معنوی بوده و در بحث کمک مالی آنچنان  که باید و شاید همراهی لازم انجام نشده است.

 وی با بیان اینکه هیات همگانی یکی از پرجمعیت ترین هیات های ورزشی استان البرز است گفت: با کمبود فضای فیزیکی روبرو هستیم و دو اتاق کفاف حجم فعالیت های ما را نمی دهد.

 رحمتی با بیان اینکه  تعامل خوبی با ادارات و سازمان ها ایجاد کرده ایم اما کافی نیست گفت: این هم افزایی باید بیشتر شود ودر این مسیر نیازمند حمایت های اداره کل ورزش استان هستیم.

متولی ورزش های همگانی استان البرز کمبود امکانات سخت افزاری برای تمرین  تیم های منتخب را مورد اشاره قرار داد و گفت: برای تمرین تیم های مختلف استان جهت حضور در مسابقات کشوری به سختی فضای تمرینی پیدا می کنیم و در این خصوص هم باید مورد حمایت بیشتری قرار بگیریم.

 وی در پایان گفت: در ۱۴۰۱ تمام تلاش ما این است که جایگاه البرز را ارتقا دهیم . آهنگ حرکت ما در این راستا شتاب گرفته اما در راستای همگانی کردن ورزش باید گام های موثرتری برداریم.


١٣:١٥ - شنبه ١٢ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٨٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٢